Menu Zavrieť

Umytie podlahy, žehlenie, utretie prachu, vypranie záclon, vyčistenie vane, vytepovanie kobercov, vysávanie, umytie okien, … Postarať sa o domácnosť nie je jednoduché. Mimochodom, vedeli ste, že priemerná žena ma každý deň o dve hodiny menej času, pretože práve tieto dve hodiny venuje domácim prácam? Naozaj!

A práve preto, Vám ponúkame upratovanie domácností. Rozsah a výber typu upratovacích služieb je možné doplniť podľa Vašich požiadaviek.

  • Jednorázové upratovanie – rozsah a výber upratovacích prác upravíme podľa Vašich prianí. Patrí sem: umytie podláh a okien, utretie prachu, čistenie WC a kúpelne, žehlenie, vysávanie.
  • Generálne upratovanie – umytie podláh, okien, zrkadiel, vyčistenie a umytie kuchynských spotrebičov, umytie kúpelne – umývadla, vane, sprchového kútu, , umytie WC – dezinfekcia a aromatizácia priestoru, odstránenie vodného kameňa, čistenie a impregnácia kožených sedačiek, umývanie zásuviek a vypínačov, umytie žalúzií, umytie dverí a zárubní.
  • Pravidelné upratovanie – realizujeme vo Vami zvolenom dni, čase a intervale. Patrí sem: utretie prachu, poliať kvetiny, pozametať a umyť podlahu, umyť kúpelňu a WC, pranie, žehlenie, prezlečenie postelí, vyniesť smeti.