Menu Zavrieť

Agentúra dočasného zamestnávania

Chcete sa zbaviť zdĺhavých výberových procesov, mzdovej a personálnej agendy? Potrebujete rýchlo personálne zabezpečiť Váš nový projekt? Potrebujete nájsť náhradu za chorého zamestnanca alebo zvládnuť väčší projekt? Odpovedali ste aspoň na jednu otázku „áno“? Využite službu temporary help – agentúrneho zamestávania pracovníkov!

AGENTÚRNE ZAMESTNÁVANIE PRACOVNÍKOV VÁM POMÔŽE VYRIEŠIŤ TRVALÝ ALEBO DOČASNÝ NEDOSTATOK PRACOVNEJ SILY, ZAISTÍ ROZBEH NOVÝCH VÝROBNÝCH JEDNOTIEK, SKLADOV, CALL CENTIER, ALEBO PREDAJNÍ.

Temporary help (agentúrne zamestnanie) – je služba, keď Vašej spoločnosti dočasne pridelíme našich zamestnancov na základe konkrétnych požiadaviek na kvalifikáciu, alebo na odborné zručnosti a podľa aktuálnych potrieb na niekoľko hodín, dní či mesiacov.  

Táto možnosť zabezpečenia zamestnancov je vhodná na krátkodobé, ale aj dlhodobé obdobie, taktiež na nárazové obdobie, alebo náhradu za stáleho zamestnanca, pokrytie sezónnych potrieb klienta, v období dovoleniek, pri dočasnom nedostatku kmeňových zamestnancov, ale aj pri nečakanom zvýšeniu objemu Vašich zákaziek.

Agentúra dočasného zamestnávania zamestnáva občana v pracovnom pomere na účel jeho pridelenia k užívateľskému zamestnávateľovi na výkon práce pod jeho dohľadom a vedením. Počas dočasného agentúrneho pridelenia zamestnanca k užívateľskému zamestnávateľovi má prepožičaný zamestnanec rovnaké práva a povinnosti ako kmeňoví zamestnanci.

Ako to funguje?

Podľa Vášho zadania vyhľadáme a zamestnáme ľudí na dohodu o pracovnej činnosti alebo na trvalý pracovný pomer (TPP). Dočasne ich pridelíme na Vami požadované miesto a po skončení ich práce, zabezpečíme všetky zákonné povinnosti zamestnávateľa, tzn. odvedieme poistné a vyplatíme mzdy. Vy, ako náš klient, nie ste zaťažení žiadnou mzdovou, ale ani personálnou administratívou.

Výhody spolupráce:

  • zabezpečíme za Vás vyhľadávanie a výber uchádzačov – inzercia, nábor,
  • možnosť okamžitej náhrady pracovníka pri nespokojnosti s odvedenou prácou,
  • všetci pridelení pracovníci sú po celú dobu spolupráce našimi zamestnancami,
  • nulové náklady s vedením personálnej a mzdovej agendy,
  • pracovnú silu zabezpečíme na Vami zvolený termín,
  • poskytovanie pracovníkov z našej vlastnej databázy – neustále dopĺňame a aktualizujeme databázu uchádzačov.

Ako si objednať túto službu? Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 910 905 671 alebo umiestnite Vašu objednávku v našom kontaktnom formulári.

    Pin It on Pinterest